A track elég pontos volt, a felvett pontok megnevezése is jó. ( Hid , kerékpár tároló , zsilip)
Hiányosság, a térképen korábban berajzolt le és felhajtó szakaszoknak mi lett a sorsa? Most ezeket meghagytam de levettem róla a kerékpárút jelet.
Ha legközelebb arra jársz akkor a térképhez képest nézd át, hogy melyik maradt meg melyik nem.
Amin változtatni kell!
A feltöltés GDB formátum legyen, Ilyen pici tracket nem érdemes tömöríteni, főleg nem RAR formátumba , tovább tartott a file letöltés, konvertálás stb. mint a rajzolás.
A track adatlap nem túl hosszú olvasd végig oda van irva , hogy mik az elfogadott feltölthető formátumok!
Tájegység:
Az általad megadott tájegység nem létezik, ha pld. MapSource alatt nézed a turistautak.hu térképet, és a Térkép eszközt bekapcsolva mozgatod az egeret a térképen akkor kirajzolódnak a tájegységek határai. Minden track legalább egy tájegységbe beletartozik, de gyakori, hogy többet is érint.
Ha nem tudod eldönteni, hogy a tracked melyik tájegységbe tartozik (azért Kiskunfélegyháza talán nem túl bonyolult) akkor lehetőség van a track feltöltése után annak pontosítására.
Tehát feltöltöd a tracket az egyéb tájegységbe (legalsó) majd ha már feltöltötted a track adatlapon , amit végigolvasol bekapcsolod a 'vágjuk fel a tájegységhatárok mentén, készüljön külön track-űrlap tájegységenként' ópciót majd megnyomod a Meglévők feldolgozása gombot.
Ez pld. RAR formátumban nem működik ugyanis a szerver nem tudja elolvasni a track tartalmát.
Most a trackfeltöltésedet kijavítottam ne változtass rajta. Új tracket új adatlapra, és üdv. a trackelők népes táborában! Nekem is 60CX-em van :-)
[ előzmény: (9512) hunfalu, 2011.10.06 09:26:42] |