Köszönöm az ellenőrzést! Megjegyzéseim, kérdéseim:
- Valóban, az id=77447/48 pontjait mozgattam meg. Bár az omp-n már korábban is jónak láttam, de a garminon a dagonya fehér lyukként takarja a rétet. Ezt szeretném valahogy orvosolni. Látsz hibát az MP-fájlban?
- Ösvény és TZ összekötése: felmértem a helyszínt, de nem volt járható út a két szakasz között, így kivágtam a trekkből. Igazad van, TZ-t kell majd tennem a közeli másik vonal végére.
- Tanya: ezt elnéztem, egyéb épületként akartam jelölni.
- Attributum-hiba: POIattr_37617_tipus=TT tábla paramétert találtam egy hasonló poi-nál, eszerint ugyanilyennel nem jelölhetek másikat. Kell/lehet-e egyáltalán a TT-táblát extra paraméterrel megadni?
- POI-elnevezések: itt némileg tanácstalan vagyok, mert a hosszú neveket nem én adtam, nagyrészt web-en rögzítették, ill. adták meg így (Nyomós kút Buzitapuszta központjában, Tájvédelmi körzet tábla, Hajdúsági TK tábla, sőt van "Keszler tag védett terület tábla" is), és azért jelentek meg itt a változásokban, mert pontosítottam a koordinátáikat. Az általad említett Tipus=epulet adatot sem én vittem be. Miként rövidítsek, hogy ne kapjunk dörgedelmet a poi-gazdáktól?[ előzmény: (43592) pgyp, 2010.11.27 20:44:13] |