Ha valaki arra képes volt, hogy letöltse a térképünket, az olvasson pár sorral tovább is:
Némi jelmagyarázat a térképekhez:
A térképek nem a szokásos módon használják a Garmin térképeken szokásos vonaltípusokat. Mivel csak földút, illetve ösvény jelek állnak rendelkezésre és ezek is nehezen láthatók a szintvonalak felett, "feljebb toltuk" az utakat. Az alábbi úttípusokat különböztetjük meg:
aszfaltutak (az autópálya jelével, ez MapSource-ban kék, GPS-ekben piros, széles vonal, szürkeárnyalatos GPS-ekben két vékony feketével határolt széles szürke vonal)
jelzett turistautak (elsőrendű főút jelével, MapSource-ban piros, GPS-ben is vastag piros, szürkeárnyalatos GPS-ekben vastag fekete); ha aszfaltúton halad a jelzett turistaút, akkor az aszfaltút jelét kapja!
autóval járható egyéb utak (főút jelével, MapSource-ban és GPS-ekben is vastag fekete)
csak terepjáróval, erdészeti gépekkel járható utak (kisebb út jelével, MapSource-ban vékony fekete, GPS-ekben típustól és zoomszinttől függően vékony vagy vastag fekete)
csak gyalog járgató ösvények (ösvény jele, ez mindenhol vékony szaggatott)
a még fel nem mért, de a kereszteződések miatt fontos út-kezdeményeket az időzóna vékony, halvány jelével ábráoljuk
Az utak nevének végén szereplő . és .. jelek a feldolgozott trackek számára utalnak: . az 1 trackből készült utaknál jelenik meg, .. pedig azoknál, amelyeket trackek nélkül húztunk be, vagy elfelejtettük beállítani a trackek számát.
[ előzmény: (59473) Bryan, 2013.01.05 19:57:04] |