Szia!
Köszönjük a feltöltött tracket, elsőre nem is rossz!
Annyit kellene máshogyan csinálni, hogy az útpontok kommentjeit ne a megjegyzés rovatba írd be, hanem magát az útpontokat nevezd el beszédesen. A rajzoló programban (MapEdit) nem látni a megjegyzéseket, és nem mindenki nyitogatja meg MapSource-szal az éppen rajzolt tracket.
A GPS-re visszatöltött trackek problémája: visszatöltéskor leegyszerűsíti (menti) a trackeket a MapSource, más GPS-eknél 500 pontra, a 750 ehhez képest jó eredmény. :-) A megoldás:szűresd meg feltöltés előtt 750 pontra, vagy ha így nagyon durva lenne, akkor darabold fel kisebb részekre, és utána szűrd meg a darabokat. Több mentett track is lehet egyszerre a GPS-en, de azt tudni kell, hogy foglalják az aktív memóriát. Azaz, annyival kevesebbe rögzíthet, mint amennyit feltöltesz rá.
Néhány, még nem memóriakártyás GPS trackmemóriája bővíthető is, de nem vagyok benne biztos, hogy az eTrex H is ilyen. http://gps.kolesar.hu/track.php Kipróbálás saját felelősségre!
Üdv![ előzmény: (8543) Kiss_Karoly, 2010.06.30 15:15:19] |