No, hogy magamnak válaszoljak, hiszen mindenre fény derült MetroGuide ügyben:
img2gps progival, az előzőleg a mapsource-ban kiválasztott térképszelvények egy kismacerával, de feltöltődtek a 60Csé-re. Némi tervezgetést igényelt a térképszelvények kiválasztása a korlátozott memória miatt, de végülis idegenben mindvégig feltöltött térképen haladtunk. Az így feltöltött térképen tervezett is a szerkezet. Egyszer jelentkeztek fagyásos tünetek tervezés és navigálás közben, mikor a 20 méter feletti pontatlanságból adódóan három szűk utca is belefért a mért pozicióba és a kivezető utat kellett volna megtervezni. Sok esetben a sűrű utcahálózat miatt hamarabb kiértünk a rengetegből, minthogy a készülék képes lett volna a következő fordulót bejelezni.
A városra rákereséseknél voltak gondok, alapból az usa alaptérképből keresne a masina, a térképszelvény kiválasztása meg a 46 db "Maps uploaded with Sen" elnevezésű szelvényből nem ment. Néhány várost előzetesen felvettem térképpontnak, azokra símán és hiba nélkül történt a tervezés/navigálás, a többihez analóg segítséggel találtunk oda.
[ előzmény: (9887) radpeter, 2006.09.21 20:56:57] |