Szerintem tökéletes.
A 004-es gázló egy mély völgyben van, itt a patak DK-i "oldaláról" áttérünk az ÉNY-i "oldalára", ahol a 007-es ponttól egy szekérúton folytatjuk.
Fontos, hogy az útelágazást lássuk a térképen, hisz ellenkező irányból könnyen elvéthetjük (legutóbb ez történt velem is, igaz, akkor már rosszak voltak a látási viszonyok).
A 004-es pont után a 005-ös gázló a következő, itt átkelünk a patakon, és már azon az oldalon maradunk (keleti).
Visszafelé jelöltem a 006-os pontot, az elágazást.
Majd ellenőrzöm, hogy a térképen a koordináták hogy viszonyulnak az általam mérthez, ezért szoktam az elágazásban útpontot kreálni.
Hasonló a funkciója a 007-es kereszteződésnek.
A 006-os ponttól ÉNY-ra a felmért út egy szekérút, nem tudom, miért más a színe, de az a lényeg, hogy látszik, távolodik a pataktól.
Aki tehát elvéti, az előbb-utóbb csak észreveszi, hogy valami nem stimmel.
A Gerendás-rét környékén a most felmért "háromszög" (déli "oldala" a nyiladék, melyen ereszkedtem), keleti "oldala" az OKT útvonala, a harmadik is OKT.
Ez a terület sűrű vegyes erdő, vannak bükkök, de van fenyő is.
Jó lenne, ha a térképen a fehér "folt" helyett látszana a "parcella"!
A Gerendás-réttől DK-re (Újhutától ÉNY-ra) eggyel több út van, távolodnak egymástól, de már annyi időm nem volt, hogy messzebb menjek. Majd legközelebb.
Sajnos az útpontokat nem sikerült összerakni, de a két magaslest majd felveszem.
Ha az út rossz oldalára kerülnének, akkor majd itt jelzek.
Köszi a szerkesztést, egy lépéssel előrébb vagyunk.
Nem lesz 1.5 millió:-)[ előzmény: (69158) alnibell, 2014.09.07 05:36:22] |