Segítenél végigvenni hol hibáztam?
A gépemen fent volt ugyanabban akönyvtárban a letöltött upload, a trackekkel és a .mp file. Ezen nézegettem a funkciókat stb, ahogy a wiki ajánlotta.
Ezt a könyvtárat töröltem. A tájegység zárolva volt, (hadidoki) megvártam amíg szabad lett.
Először letöltöttem a "Tájegység összes trackje" zippelve.
Majd "Beállítás sablonok: szerkesztésre", ekkor kipipálta amit kell, zippelve, letöltés. Kis ideig vár, letölt.
Ekkor megnéztem, dolgozunk Felső-Tisza, nincs zárolva.
Kicsomagoltam mindent, visszanéztem, zárolva van a tályegység, név, időpont rendben.
Megrajzoltam a két utat, majd mentettem a Mapedit mentéssével. (nem a mentés másképpel).
Ezt a mentettet (felso-tisza.mp) csomagoltam be, töltöttem fel az otherre.
Ezután vissza a Dolgozunk lapra, feloldottam a zárolást.
Lektort nem használtam, feltöltéskor jutott eszembe, hogy kimaradt, de ezt és a közvetlen linket jól megjegyeztem.
Az Otherből töröltem a rajzot.
Lehetséges, hogy a sorrend nem volt jó? Wiki 2. pont szerint 4-1-2-3 csináltam, 1-2-4-3 kellett volna?
Ha éjszaka szabad a tájegység megpróbálom ismét.
Köszönöm.
[ előzmény: (58213) Hev, 2012.11.05 12:49:48] |