Sziasztok!
Nem tudom másnál jelentkezett-e a probléma, de nekem sokadszori próbálkozásra sem sikerült feltenni Garmin XT program alá az img file-t.
A teljes szintvonalas verziót próbáltam, többször letöltöttem, hátha sérült a file, de nem működött. A Garmin programban már csak 11Mb méretet írt rá (ennek egyeznie kellene a file valódi méretével, ami ugye 60Mb körül van) és a térképkezelés sem működött, vagyis nem lehetett ki-be kapcsolni ezt a térképet.
A mellette lévő Naviguide és Topo ugyanakkor szépen ment.
Régóta használom a TuHu-t a telefonomon és eddig nem volt vele probléma, ugyanezzel a programverzióval (XT 5.00.50) használtam a múltkor (valamikor tavasszal) letöltöttet is.
Végül úgy sikerült megoldani, hogy Mapsource-ra feltettem az installálós verziót, majd a térképszerkesztő funkcióval átraktam a telefonra (memóriakártya). Így szépen működik.
Ja és természetesen a nem működő img verzió üres térképet adott, vagyis a nagy semmi volt a kijelzőn. Keresést nem próbáltam benne (város, poi). |