Ez a tájékoztatás teljesen nyilvános még csak bejelentkezés sem szükséges az elolvasásához és főleg nem szerkesztői jogosultság! Útvonal adatok webes lekérésénél bárki láthatja, ami amúgy hasznos információ, nem kellene titokban tartani.
************************************************
Tájékoztatás (csak a szerkesztők látják):
2017-10-15 04:38 fejeződött be a Garmin kimenetek utolsó generálása 2017-10-15 03:00-ig feltöltött térképadatokból
2017-10-15 03:00 óta
also-tisza, cserhat, kisalfold, somogy tájegységek térképadatai módosultak,
aggtelek, bakony, balaton, borzsony, budai, bukk, felso-tisza, gerecse, godolloi, karancs-medves, korosvidek, koszegi, matra, mecsek, mezofold, orseg, pilis, soproni, tisza-to, velencei, vertes, zala, zemplen tájegységek nem változtak.
Ha egy tájegység nevére visszük a kurzort, megkapjuk az utolsó módosítása időpontját.
A raszteres utoljára 2017-10-15 18:35 frisssült
2017-10-15 18:35-ig érkezett 1 kérés alapján feldolgozott tájegységek, POI típusok:
buszmegálló
A raszteresen csak azok a csempék generálódnak újra, melyek adattartama megváltozott.
A csempegyártó processz a vonalakat és a felületekete tájegységenként, a POI-kat típusukként egy-egy csomagban olvassa ki az adatbázisból, ezért tartalmaz a lista csak tájegység ill POI típus neveket.
|