Több gond van.
Hiányzik a feltöltött MP file-ból a track-ek listája!!!
Tessék azonnal megszokni, hogy látod az összeset! Mivel tudod, hol jártál, megtalálod a magadét!
Az új utakat parametrizálni kell!
Track=n kötelezô!!! Az összes új vonaladból hiányzik!
Zsakutca=n kötelezô akkor, ha nem 0!
Minden egyéb - Utcanev=, Jarhatosag...= stb, ha kell.
Cifra-part utca Zsakutca=2 paraméterrel. Hiba.
A zsákutca nálunk nem KRESZ szerinti zsákutca. Azt az utat tekintünk zsákutcának, amelynek fizikai vége van, amelyen csak hardcore túrázó vagy kommandós tud tovább menni. Ez válasz is a második kérdésedre.
A Darvas utcával DNy felé párhuzamosan rajzoltál egy új utcát két összekötô utcácskával. Az upload processz ezt darabolni fogja (válasz az elsô kérdésedre). Ennek ellenére jó, ha a csatlakozási pontnál saját magad darabolod (Eszközök menü -> Pontok mozgatása menüpont avagy csak 'M' billentyû lenyomása, jobb klikk a csatlakozó pontra, a repülô menübôl kiválasztani a 'Vonal darabolása' menüpontot). Aztán megnézed az új vonalak hosszát. Az új utca ÉNy végénél, ahol lépcsônél ér véget, nagyon rövid. Most 11 m, ez éppen jó. A rövidnek látszó új utakat mindig ellenôrizni kell, mert ha rövidebb 6 m-nél, az upload processz hibaüznetet ad, mert a kimenetek jó része hibássá válik.
Ismered a terepet. Az új utcákat nevesíthetnéd! Pl Bérc utcát útpontként felvitted, de nem jelezted 'Utcanev=' paraméterben. Nem guglizunk! Nem iGozunk! Azt az utcanevet írd be, amit a terepen láttál!
Az új lépcsôvel kapcsolatban: Feliratba csak turistajelzés kerülhet! Azonnal vedd ki! Ha ez még egyszer elôfordul, fizetsz egy kör sört! Sokba fog neked kerülni :-|
A lépcsôt nem érdemes külön jelezni, a kimenetek többségének van külön lépcsô típusú vonala.
Felmérendô utak (TZ vonal) -
- Jó hosszan, 40-50 m-rel húzd meg! Aki arra jár, kütyüjén így látja és talán betrekkeli nekünk.
- Ha egy út felmérendô vonalban folytatódik, Zsakutca= paramétere 0!!! Mert nem zsákutca...
Ne bízz meg kütyüd pontosságában! Szép a vonalvezetésed, de egy track nem track, máskor nyugodtan rajzolj kevesebb pont lerakásával.
Nem tölthetem fel rajzolásodat. Javítsd ki!
Nem tudom, vissza tudod tenni a mellékleteket az MP file-ba. Most a tanulórajzodon lévô bükk.zip-et töltsd le magadnak, beraktam az összes track hozzáférését, a tiedet is. Eddigi rajzolásodat abban javítsd (Shift+Ctrl+M segít)! Majd töltsd vissza a tanulórajzodra (a track-ek listájával!) és kérd itt újra ellenôrzését!
Plusz feladat:
Nézd meg ezt 48.200614 20.659180 (Ctrl+G és bemásolod a koo-t, zoom mondjuk 20 m).
Red navaid-öt látsz (piros bumszli). A download processz csatlakozási hibát jelez ezzel. Nézd meg közelebbrôl és próbáld meg kijavítani! (Szólj itt, ha nem megy. Ezzel a hibával ne menjen fel az MP file.)
A rajzoló nemcsak maga területét dolgozza fel, hanem mások hibáját is javítja szó nélkül.
Nemcsak minél teljesebb térkép a cél (mennyiség) hanem minél kevesebb hiba is (minôség). [ előzmény: (58700) csillagt, 2012.11.21 08:16:23] |