Értem én, hogy gőzgép, de... mitől megy?
Szóval az a helyzet, hogy nagy szorgalmasan megtekintettem az általunk bejárandó területet, s ügyes kis kezemmel a ott lévő különböző utak felé vittem az kurzort, ám ott legfeljebb csak olyan labeleket láttam, hogy pl: P+, Fárikúti Út P+, vagy Földút.
És persze láttam olyan utat is, amely labelja csak 1 pontból (.) állt. Esetleg erre gondolt volna a tisztelt válaszadó (alias pgyp)?
Ettől még persze nem tudom, hogy az adott terület trackre éhes, avagy sem. Illetve talán az már némiképp szöget üthet a fejembe (ám semmikép sem kalapáccsal), hogy ha példának okáért veszem a Pilismarót nevű megapoliszt, és ott a legnagyobb felbontás mellett sem találok utcaneveket, akkor az valószínűleg még nem lett volna bejárva...?
OFF
(s csak csendben szeretnék egy régebb óta szóló vitához hozzátenni az én megjegyzésemet is, miszerint meglehetősen bugyután néz ki, hogy a fentebb említett közterületet Fárikúti Út+ként jelenítjük meg. S itt a hangsúly részemről az "Út"-on van. Mivel az továbbra is köznév marad)
ON[ előzmény: (47536) pgyp, 2011.04.30 11:58:03] |