Szia gondoltam belenézek a rajzodba, hátha tudok segíteni. Nem könnyű más rajzát javítani, (legalábbis nekem) nagy rutin kell hozzá, és elég sokat rajzoltál.
Az extra paraméterek közül én általában kitöltöm amit tudok (és általában tudom mert szinte mindig a saját track-emet rajzolom) főleg a szélesség ,a burkolat és a járhatóságok lehetnek hasznosak. Sajnos a rajzodban a minimálisan kötelező track= paraméterre korlátoztad az extrákat. Én valamit elállítottam a Mapedit-emben, mert ellenőrizni akartam a rajzodon a track-ek a tied-e, de nem ír ki semmi track infót. : (
Amit még láttam: N47.543333 E21.957847 a track is lemaradt.
- Az utcanévvel (teljes kiírás) én is hadilábon állok. (N47.551505 E22.010540 Hunyadi utca), nálunk is van Dunaújvárosban Erkel kert, és mindenhol így jelenik meg és nem Erkel Ferenc kert.
-N47.546378 E22.024069 Ha arra túráznék nem derülne ki számomra hogy a kerítés átjárható , jelképes vagy csak lyukas. utcanév mezőben jelölni lehetne... A kapu zárva van, a csapás mellette meg simán áthalad a kerítésen?
Más egyebet nem vettem észre.
[ előzmény: (43355) FTom, 2010.11.11 19:06:02] |