Köszi, de nem kellene már látszania az eredménynek?
http://www.turistautak.hu/maps.php?id=magyarorszag&image=raster&lat=46.715807&lon=18.544474&zoom=256&arrow=1
Mellesleg: idén felfestették a nyugatabbi útra a P-t (most a térképen jelalap), a keletebbikre max. "régi P" illik már csak (ezer éves nyomok). A Kisszékely főutcájától D-re levő rész még változatlan, azt ne bántsátok, néhány napja jártam arra, minden úgy van, ahogy a legutóbbi trackeléskor volt. Hogy milyen színnel akarják illetni a jelalappal rajzolt részt, azt nem tudom. Betrackeltem a tetőig (a jelalapot), onnan viszont elveszik a jel Nagyszékely felé, néhány héten belül járok arra, megnézem a nagyszékelyi végét is, hátha ott van valami jel. Ha az meglesz, össze lehet majd kötni a mostani trackelt rész végével (még nem töltöttem fel) a nagyszékelyi főutcát.
A tegnapi trackeléskor rátaláltam a legutóbbi bejárásnál berajzolt jelalap másik végére, de sajnos ez is csak egy amolyan zsákutca, mert kideríthetetlen, hogy merre megy tovább Pálfa irányába (egyszer csak megjelent egy erdő sarkán egy fa oldalán, onnan követtem a linken látható déli végéig; a linken ez a déli vége látszik, ettől D-re is csak jelalap van legalább a kisszékelyi Kiss utcáig).
http://www.turistautak.hu/maps.php?id=magyarorszag&image=raster&lat=46.690156&lon=18.544741&zoom=256&arrow=1
Szóval még nem teljesen egyértelműek a dolgok, de szépen alakulnak! :-)[ előzmény: (24756) pliptai, 2008.11.17 14:37:04] |