Átnéztem a rajzolásod.
Az illesztések nagyon szépek, nem találtam hibát. A paraméterezés is jónak tünik első ránézésre, bővebbet csak helyismerettel tudnék mondani. A trackek vonalából, úgy tünik, hogy kicsit túl egyenesek a vonalaid, próbálj meg csak egy picivel jobban illeszkedni az ívekre pl. jókai park. Ha ív van az útban azt próbáld meg legalább 3 node-ból megoldani mert az 1 node az ritkán ad szép eredményt (kivétel városi derékszögű utcák csomópontjai).
A földek düllőnél N47.223850 E16.597180 a labelbe tettél egy "."-ot erre nincs szükség ezt a Track=1 paraméter alapján az adatbázis majd elintézi. Szintén ennél a pontnál. bent hagytad a már korábban odarajzolt time-zone -bejáratlan út jelölőt. Ezt vagy ki kell törölni, vagy a tipusát megváltoztatva eleve ebből lehet tovább rajzolni az utat.
N47.223877 E16.595946 Privát utca. A zsákutca paramétert Zsakutca=1 re állítottad ez azt jelenti, hogy a vonal kinduló vége zsákutca. Ha beállítód a vonal irányultságának megjelenítését, láthatod, hogy ez itt nem igaz. A Zsakutca=2 paraméter lenne a helyes.
Jákon a 3 kanyarodási tiltásból 2 értelmetlennek tünik, mivel az utcák egyirányúsága miatt oda olyan irányból nem tervezhet be az útvonal tervező.
Kérlek javítsd a labelt. Javítsd ki a zsákutca paramétert. Gondold át mégegyszer a kanyarodási tiltásokat, és töröld ki a feleslegeseket. Esetleg szépíthetsz az íveken is, bár nincs túl sok belőle. Azután töltsd fel ugyan ide újra, és megkérünk valakit akinek, van más nevében feltöltési joga, hogy Töltse fel a köszegi hegységet.[ előzmény: (12861) sawkuk, 2007.05.14 13:18:57] |