hát nézzük sorban:
- nincs zárolva a tájegység. nem tudom ez szándékos volt-e, vagy nincs jogod, mindenesetre így nehezebb bedolgozni a rajzolásod a tuhuba, mert ki kell bogarászni az összes szakaszt amit rajzoltál és úgy betenni, paraméterezéseknél meg még nehezebb a szitu.
- nem töltötted le a meglevő trackeket. nem tudni valakinek van-e szintén bejárása a környékről
- Naplás úton a meglévő vonallal eléggé együtt fut a felmérésed, itt át lehet billenteni a track paramétert kettesre.
- a tó poligonját lehetne pontosítani, sokszor "belecsúszik" az út
- a 004 pontnál szerintem fölösleges egy 20x20 méteres poligont rajzolni a parkolónak, elég egy parkoló POI. a vonalak (szekérút és ösvény) viszont nem csatlakoznak, ezért az útvonaltervezés itt nem működik.
- a node pontok általában nem csatlakoznak, mindig használd a stick to neighbour opciót a Q gombbal tudod egyszerűen aktiválni
- a 6-14 pontok között ne a track mellett rajzolj hanem a tracken, ezt a W gombbal tudod kapcsolgatni ki-be, néha hasznos, néha rossz opció (pl. nem a node végére ugrik, hanem egy közeli track pontra) ezt ki kell tapasztalni.
-vannak vonalak amiket nem tudom miért hagytál ki, pl. 31-től nyugatra
- a nagyon apró részleteket pl. 105 környéke nem érdemes megrajzolni, általánosan igaz, hogy a 6 méternél rövidebb vonalak meghülyítik a garminba fordítót
- ahol egy pontba futnak össze az utak pl. 23. ott a vonalak is egy pontba fussanak össze, nincs értelme fölöslegesen rövid szakaszoknak.
- a node sűrűség a 18 környékén jó, a 38-nál indokolatlanul sűrű, de pl. a 44 49 pontok közé elég egy node a 7 helyett.
- sok helyen timezone-t rajzolsz ahol walkway lenne jó.
- 37 környékén indokolatlannak tűnik a 2 párhuzamos vonal.
- a paraméterezés jónak tűnik.
most ennyi.
sajnos nem tudom nyomon követni a rajzolásodat, mert rohadtul el vagyok úszva a melóban amiért a fizetésem kapom :) próbáld meg javítani aztán megkérek egy másik rajzolót hogy figyeljen majd rá az eredményre.
[ előzmény: (11596) MacGyver, 2007.04.05 16:39:23] |